راهنمای سرمایه گذاری در پروژه

راهنمای سرمایه گذاری در پروژه

برای سرمایه گذاری صحیح بر روی پروژه مورد نظرت باید یه سری مراحل رو با دقت طی کنی. این مراحل رو توی این مطلب مرور می کنی.

بعد از احراز هویت می‌توانید بر روی پروژه‌های درحال تامین سرمایه سایت سرمایه گذاری نمایید.

پس از انتخاب طرح مورد علاقه ، مطابق تصویر به تعدادی که می‌خواهید بلوک سرمایه گذاری(هر بلوک ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد) انتخاب کنید روی دکمه “افزودن به سبد سرمایه گذاری” کلیک کنید .

ابتدا تعداد بلوک انتخابی را چک می‌کنیم و پس از تایید مبلغ روش پرداخت را انتخاب می‌کنیم

تبصره:اگر فیش واریز را انتخاب کنید باید پس از پرداخت، فیش واریز را از طریق تیکت به بخش مالی ارسال نمایید تا سرمایه گذاری شما تایید شود.

پس از واریز می‌توانید در حساب کاربری در قسمت سرمایه گذاری های من میزان سرمایه گذاری در پروژه‌ها را مشاهده فرمایید که ابتدا سرمایه گذاری شما تایید میشود و در نهایت برای شما گواهی شراکت صادر میشود و  از طریق پنل قابل دانلود می‌باشد.

پایان دوره جمع آوری و دریافت گواهی شراکت

با پایان یافتن دوره تکمیل سرمایه ، وجوه جمع آوری شده به حساب متقاضی واریز می گردد. در این مرحله برای شما گواهی شراکت طرح صادر می شود و شما می توانید این گواهی را در صفحه خود دریافت نمایید.

اجرای طرح و نظارت بر آن

پس از آغاز اجرای طرح ، متقاضی باید مطابق با برنامه از پیش تعیین شده گزارشات دوره ای خود را جهت اطلاع سرمایه گذاران در خانه سرمایه گذاری منتشر نماید. در این مدت همواره خانه سرمایه گذاریبه نمایندگی از سرمایه گذاران بر اجرای طرح نظارت دقیق می کند.

 

بازگشت سرمایه و پرداخت سود

متقاضی بر اساس نوع توافق سود حاصل را بصورت دوره ای در طول مدت اجرای طرح و یا در پایان طرح از طریق خانه سرمایه گذاری به حساب سرمایه گذاران واریز می کند و در پایان طرح نیز اصل و سود طرح را بصورت کامل با سرمایه گذاران تسویه می نماید و شما می توانید از سرمایه گذاری خود لذت ببرید.

اشتراک گذاری نوشته:

نوشته های مرتبط