سوالات متداول

سوالات متداول

خانه سرمایه گذاری یک پلتفرم تامین مالی جمعی دارای مجوز از سازمان فرابورس ایران است که به صورت واسطه کسب و کارهای نیازمند منبع مالی را به سرمایه گذاران مرتبط می کند. خانه سرمایه گذاری این امکان را به وجود آورده که، سرمایه گذاران در مقابل ریسک ناچیز، بازدهی بالایی داشته باشند. کارآفرینان و کسب و کارهای نوپا نیز در زمانی کمتر به وجوه موردنیاز خود دست پیدا کرده و روی پروژه های بزرگ سرمایه گذاری کنند

۱ -خانه سرمایه­‌گذاری چیست؟

خانه سرمایه­‌گذاری یک سکوی آنلاین تامین مالی جمعی است که به عنوان واسط سرمایه‌­­گذار و سرمایه‌­پذیر را به­ هم متصل می­کند و از طریق معرفی طرح‌­های جذاب و با سود بالا به سرمایه‌­گذاران ضمن کمک به رشد کسب­ وکارهای نوپا و کارآفرینان، از سرمایه­‌گذاران نیز محافظت می‌­کند.

پلتفرم تامین مالی جمعی خانه سرمایه‌­گذاری دارای مجوز از شرکت فرابورس ایران بوده و تحت نظارت شرکت مشاور سرمایه‌­گذاری آرمان آتی فعالیت می‌­کند.

سرمایه‌­گذاری در خانه سرمایه­‌گذاری به صورت آنلاین صورت می­پذیرد. سرمایه­‌گذاران به مراجعه به سایت خانه سرمایه‌گذاری  می­توانند اقدام به سرمایه‌­گذاری نمایند.

طرح‌­هایی که بر روی سکوی خانه سرمایه­‌گذاری قرار می­‌گیرند، به دقت توسط کارگروه ارزیابی طرح مورد بررسی قرار می­‌گیرند. شما همچنین می­‌توانید اسناد و مدارک مرتبط با هر طرح را در صفحه آن مطالع نمایید.

حداقل مبلغ سرمایه‌­گذاری برای سرمایه­‌گذاران ۱۰۰ هزار تومان معادل یک میلیون ریال می­باشد.

سود سرمایه‌­گذاری با مدت زمان و برنامه بازپرداخت سرمایه‌­گذاری مرتبط بوده و بازپرداخت سود در موعدهای مقرر پرداخت خواهد شد.

اطلاعات هر طرح تامین مالی جمعی قرار گرفته بر روی سکو،‌ به دقت توسط تیم خانه سرمایه‌­گذاری ارزیابی می­شود، با این حال سود قطعی نبوده و ممکن است کمتر یا بیشتر باشد.

درصورتی که سرمایه شما،‌ توسط نهاد یا مجموعه مشخصی تضمین شده باشد، درصورت شکست طرح، ‌اصل سرمایه بازگشت داده خواهدشد، در غیر این­صورت شما به عنوان شریک در میزان زیان سهیم خواهید بود.

از سرمایه­‌گذاران بابت ارائه خدمات سرمایه­‌گذاری هیچ کارمزدی دریافت نخواهد شد.

سکوی خانه سرمایه­‌گذاری پس از جمع‌آوری کل مبلغ درخواستی در تامین مالی جمعی یک طرح،  ۴.۵% از کل هزینه به عنوان کارمزد از طرف سرمایه‌پذیر به خانه سرمایه پرداخت خواهد شد. سرمایه‌گذاران هزینه‌ای به سکوی تامین مالی جمعی خانه سرمایه گذاری پرداخت نمی‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

هم اکنون با ما تماس بگیرید و یک سرمایه گذاری مطمئن را تجربه کنید.