سوالات متداول

۱ -خانه سرمایه­‌گذاری چیست؟

خانه سرمایه­‌گذاری یک سکوی آنلاین تامین مالی جمعی است که به عنوان واسط سرمایه‌­­گذار و سرمایه‌­پذیر را به­ هم متصل می­کند و از طریق معرفی طرح‌­های جذاب و با سود بالا به سرمایه‌­گذاران ضمن کمک به رشد کسب­ وکارهای نوپا و کارآفرینان، از سرمایه­‌گذاران نیز محافظت می‌­کند.

۲-چگونه می‌­توانم به خانه سرمایه­‌گذاری اعتماد کنم؟

پلتفرم تامین مالی جمعی خانه سرمایه‌­گذاری دارای مجوز از شرکت فرابورس ایران بوده و تحت نظارت شرکت مشاور سرمایه‌­گذاری آرمان آتی فعالیت می‌­کند.

۳-سرمایه­‌گذاری در خانه سرمایه­‌گذاری به چه صورتی انجام می‌­پذیرد؟

سرمایه‌­گذاری در خانه سرمایه­‌گذاری به صورت آنلاین صورت می­پذیرد. سرمایه­‌گذاران به مراجعه به سایت خانه سرمایه‌گذاری  می­توانند اقدام به سرمایه‌­گذاری نمایند.

۴-چگونه از صحت طرح­‌های تائید شده برای تامین مالی جمعی،‌ مطمئن شوم؟

طرح‌­هایی که بر روی سکوی خانه سرمایه­‌گذاری قرار می­‌گیرند، به دقت توسط کارگروه ارزیابی طرح مورد بررسی قرار می­‌گیرند. شما همچنین می­‌توانید اسناد و مدارک مرتبط با هر طرح را در صفحه آن مطالع نمایید.

۵-حداقل مبلغ سرمایه­‌گذاری در طرح­‌ها چقدر است؟

حداقل مبلغ سرمایه‌­گذاری برای سرمایه­‌گذاران ۱۰۰ هزار تومان معادل یک میلیون ریال می­باشد.

۶-میزان سود سرمایه­‌گذاری چقدر است؟

سود سرمایه‌­گذاری با مدت زمان و برنامه بازپرداخت سرمایه‌­گذاری مرتبط بوده و بازپرداخت سود در موعدهای مقرر پرداخت خواهد شد.

۷-آیا سود طرح­‌های تامین مالی جمعی قطعی است؟

اطلاعات هر طرح تامین مالی جمعی قرار گرفته بر روی سکو،‌ به دقت توسط تیم خانه سرمایه‌­گذاری ارزیابی می­شود، با این حال سود قطعی نبوده و ممکن است کمتر یا بیشتر باشد.

۸-اگر کمپین تامین مالی جمعی،‌ با شکست مواجه شود، سرمایه من چه می­شود؟

درصورتی که سرمایه شما،‌ توسط نهاد یا مجموعه مشخصی تضمین شده باشد، درصورت شکست طرح، ‌اصل سرمایه بازگشت داده خواهدشد، در غیر این­صورت شما به عنوان شریک در میزان زیان سهیم خواهید بود.

۹-هزینه استفاده از خدمات سکوی خانه سرمایه­گذاری برای سرمایه­‌گذار چقدر است؟

از سرمایه­‌گذاران بابت ارائه خدمات سرمایه­‌گذاری هیچ کارمزدی دریافت نخواهد شد.

۱۰-هزینه استفاده از خدمات سکوی خانه سرمایه­‌گذاری برای سرمایه­‌پذیران چقدر است؟

سکوی خانه سرمایه­‌گذاری پس از جمع‌آوری کل مبلغ درخواستی در تامین مالی جمعی یک طرح،  4.5% از کل هزینه به عنوان کارمزد از طرف سرمایه‌پذیر به خانه سرمایه پرداخت خواهد شد. سرمایه‌گذاران هزینه‌ای به سکوی تامین مالی جمعی خانه سرمایه گذاری پرداخت نمی‌کنند.

پیمایش به بالا