تامین سرمایه تولید پلتفرم بازی اندروید

در حال سرمایه پذیری

قیمت اسمی هر سهم

تومان۶۰۰,۰۰۰

سرمایه مورد نیاز
1,000,000,000
درصد تامین مالی شده
15.00
تاریخ شروع
-
سود پیش بینی شده
-0.0
سرمایه جذب شده
15,000,000
تومان 
تعداد سرمایه گذاران
3
مدت زمان اجرای طرح
-0

توضیحات تکمیلی پروژه 

تولید و فروش انواع بازی فیزیکی و آنلاین برای گروه‌های سنی های مختلف. تولید و فروش انواع بازی  آنلاین برای گروه‌های سنی های مختلف
اطلاعات محصول ژاکت عایق از چرم ساخته شده است. یک لایه سبک عایق. جزئیات: یقه ایستاده ، زیپ ، دو جیب در کناره ها. نحوه نگهداری:
  • ماشین لباسشویی تا دمای 40 درجه
  • اتو تا 110 درجه
  • از سفید کننده استفاده نکنید
  • از خشکن استفاده نکنید
ترکیبات:
  • پوشش:
  • پاچه پایه:
  • استر:
  • 100 درصد پلی‌اورتان
  • 100 درصد ویسکوز
  • 100 درصد پلی‌استر
سرمایه مورد نیاز
-

سرمایه جذب شده

15000000

مدیر پروژه

مهرآقا

درصد تامین مالی شده

15
نام شرکت
-

شماره ثبت

-

مدیر عامل

-

سهامداران

-
کد اقتصادی
-

شناسه ملی

-

آدرس شرکت

-

اعضای هیات مدیره

-
تاریخ شروع پروژه
-

سرمایه مورد نیاز

-

بازه زمانی پرداخت سود (ماه)

-

پیش بینی هزینه در مدت طرح​

-
مدت زمان اجرای طرح (ماه)
-

سود پیش بینی شده (درصد)

-

تسویه اصل سرمایه (ماه)

-

پیش بینی درآمدها در مدت طرح

-
گواهی آخرین تغییرات شرکت
-

تصویر بیزینس مدل

-
در حال بارگیری

این پلتفرم،‌ به عنوان یک سکوی تامین مالی جمعی توسط سازمان فرابورس ایران تائید شده و براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آیین‌­نامه­‌های فرابورس فعالیت می­‌کند. خانه سرمایه­‌گذاری همواره در تلاش است که ضمن مدیریت ریسک بالای استارتاپ­‌ها از طریق به­‌دست آوردن اطلاعات جامع از طرح‌­ها و شرکت‌­ها،‌ در مراحل اولیه و ابتدایی کسب­‌وکارهای نوپا با توجه به ارزشمند بودن این نوع شرکت­‌ها سرمایه­‌گذاری نماید. اما این امر، ریسک و خطراتی را به دنبال دارد که برای این منظور لازم است سرمایه­‌گذار قبل از هرگونه اقدام به سرمایه‌­گذاری، بیانیه ریسک خانه سرمایه­‌گذاری را به دقت مطالعه نموده و به صورت الکترونیکی آن را در سامانه تائید نماید.

طرح­‌های نمایش داده شده بر روی سکوی خانه سرمایه‌­گذاری،‌ ضمن داشتن سود بالا، دارای ریسک بالایی نیز می­‌باشند. درصورتی که قصد مشارکت در طرح‌­های نمایش داده شده بر روی پلتفرم تامین مالی جمعی خانه سرمایه­‌گذاری را دارید، قبل از هرگونه اقدام به سرمایه­‌گذاری لازم است از موارد زیر اطلاع کامل داشته باشید:

۱_ریسک از دست رفتن اصل و سود سرمایه:

باتوجه به ذات سرمایه‌­گذاری مخاطره‌­پذیر و همچنین احتمال عدم توانایی متقاضیان تامین مالی برای بازپرداخت منابع سرمایه‌­گذاری شده، لازم است مطلع باشید که سرمایه­‌گذاری در حوزه تامین مالی جمعی پر ریسک بوده و احتمال اینکه قسمتی از سرمایه یا حتی تمام سرمایه­‌گذاری خود را از دست دهید بیش­تر از بازگشت آن و سود احتمالی مربوطه است. بنابراین با مقداری از وجوه خود که حاضر به پذیرش ریسک بالا برای آن هستید،‌ سرمایه­‌گذاری کنید. برای کاهش ریسک مذکور، از طرف سکوی خانه سرمایه­‌گذاری ارزیابی دقیقی از مدارک و مستندات ارسالی متاقضی سرمایه صورت خواهد پذیرفت، از طرف سرمایه‌­گذاران نیز لازم است با بررسی کامل جوانب و با ملاحظه عواقب احتمالی آن سرمایه‌­گذاری شود.

۲_ریسک عدم نقدشوندگی:

نقدشوندگی را می­توان سهولت تبدیل دارایی به وجه نقد از نظر زمان و هزینه درنظر گرفت. باوجود آنکه برای تامین مالی جمعی بازارثانویه‌ه­ای به ­وجود آمده که نحوه فعالیت این بازار مطابق با آیین­نامه فرابورس می‌­باشد ولی با توجه به عمق و عمومیت ناکافی این بازار برای مبادله گواهی‌­های شراکت تامین مالی جمعی،‌ گواهی‌­های مذکور از نقدشوندگی بسیار پایینی برخوردار می­‌باشند. بنابراین آگاهی سرمایه­‌گذاران از این مسئله نیز ضروری به نظر می­‌رسد.

۳_رایج نبودن توزیع سود نقدی:

سود تقسیمی نسبتی از درآمدهای شرکت است که با تصمیم هیئت مدیره بین سهامداران تقسیم می­‌شود. با توجه به اینکه طرح­‌هایی که بر روی پلتفرم تامین مالی جمعی خانه سرمایه­‌گذاری قرار می­گیرند، مربوط به استارتاپ­‌ها و کسب­‌وکارهای درحال رشد می­‌باشد، بنابراین با توجه به ماهیت متقاضیان سرمایه و نیاز مبرم آنان به منابع مالی،‌ به ­ندرت از سوی سرمایه­‌پذیر سود نقدی پرداخت می­شود. درصورتی­ که مدل از نوع مشارکت سهامی باشد،‌ عمده عایدی سرمایه­‌گذار از فروش سهام و یا دریافت سود نهایی به­دست خواهد­آمد. البته در برخی پروژه‌­ها و طرح­‌ها پرداخت سود قطعی یا علی­ الحساب در دوره­‌های معین تضمین می­‌شود، که در این صورت در دوره‌­های مشخص شده، سودنقدی دریافت خواهید کرد.

۴_امکان رقیق شدن یا کاهش درصدی سهام درصورت سرمایه‌­گذاری براساس سهام:

اصطلاح رقیق شدن سهام، برای کاهش درصد مالکیت (تعداد سهم­‌های تحت تملک به کل سهام شرکت) سهامداران فعلی به ­کار می­‌رود. باتوجه به اینکه عمده متقاضیان سرمایه در این نوع روش تامین مالی کسب­ وکارهای مرحله رشد اولیه هستند، بنابراین امکان افزایش سرمایه جهت حل مشکلات مالی برای این کسب­ وکارها در مراحل بعدی وجود دارد که درصورت تامین نشدن منابع جدید از طرف سهامداران فعلی، سهامداران جدیدی به شرکت اضافه خواهند شد که این موضوع می­تواند تغییر ترکیب هیئت مدیره، حق رای، سود تقسیمی و ارزش شرکت اثرگذار باشد.

خانه سرمایه­گذاری با آگاهی از این موضوع خود را موظف می­داند که امکان رقیق شدن سهام را به اطلاع سرمایه‌­گذاران برساند.

۵_رعایت اصل تنوع بخشی در سبد سرمایه­‌گذاری:

با توجه به مخاطره­ای بودن طرح­‌های قرار گرفته بر روی سکو،‌ چنانچه قصد مشارکت درطرح‌­های مذکور را دارید، پیشنهاد می­شود که چنین سرمایه‌­گذاری­‌هایی فقط باید به عنوان بخشی از سبد دارایی‌­های شما قرار گیرد. این بدان معناست که با توجه به ریسک بالای استارتاپ‌­ها،‌ بخش محدودی از سرمایه به تامین مالی استارتاپ­‌ها تخصیص و بقیه سرمایه روی دارایی با ریسک کمتر و قابلیت نقدشوندگی بالاتر سرمایه‌­گذاری شود.

۶-کمبود اطلاعات:

یکی از ریسک­‌های مرتبط با سرمایه­‌گذاری در طرح­‌های تامین مالی جمعی، کمبود اطلاعات مرتبط با این نوع سرمایه‌­گذاری نسبت به سایر شرکت­‌های موجود در بازار سرمایه است که مانع از دسترسی سرمایه­‌گذاران به اطلاعات موردنیازشان (حتی تغییرات صورت ­گرفته) در مورد یک شرکت و در محدوده زمانی معین می­‌شود. عموماً در این نوع از سرمایه­‌گذاری­‌ها،‌ فقط طرح توجیهی و صورت‌­های مالی سالانه متقاضی سرمایه منتشر می­‌شود که ممکن است به ارزش­‌گذاری غیرواقعی شرکت از سوی سرمایه­‌گذار منجر شود.

سکوی خانه سرمایه­‌گذاری درنظر دارد با ارائه گزارش­‌های دوره‌ه­ای از روند پیشرفت پروژه این ریسک را برای سرمایه­‌گذاران به حداقل برساند

۷-کمبود کنترل و نظارت:

باتوجه به قرارگرفتن مدیران و بنیان­گذاران شرکت در بین سهامداران عمده،‌ امکان نفوذ این افراد بر فرآیندها و روابط کسب­ وکار وجود دارد و این مسئله ممکن است باعث ایجاد شکاف بین شرکت و آنچه که اظهار کرده‌ه­است بشود. لازم است اطلاع­ رسانی شود که سایت خانه سرمایه‌­گذاری هیچ کنترل و نظارتی بر این فرایند ندارد.

۸-عدم امکان انصراف از سرمایه­‌گذاری بعد از مشارکت در طرح­ها از سوی سرمایه‌­گذاران:

سرمایه­‌گذاران توجه داشته باشند که بعد از سرمایه­‌گذاری در طرح­ ها، به هیچ وجه امکان لغو یا انصراف وجود ندارد و صرفا می­‌توانند از طریق گزارش­‌های ارائه شده توسط مجری طرح در جریان پیشرفت فعالیت‌­ها قرار بگیرند.

۹-تائید و امضای بیانیه ریسک،‌ قوانین سایت و شرایط استفاده از سکوی خانه سرمایه‌­گذاری:

تامین‌کننده (تامین‌کنندگان) با تایید الکترونیکی در سکوی تامین مالی جمعی خانه سرمایه‌­گذاری و واریز وجه، ضمن اعلام اطلاع از کلیه مقررات و خصوصیات سرمایه‌گذاری و ریسک‌هایی که در آن متصور بوده و احتمال وقوع دارد و نیز با شناخت و درک کامل از ماهیت امر و شرایط و مقررات مربوطه، مراتب را تأیید نموده و هیچ‌گونه اعتراض و ادعایی اعم از حقوقی و جزایی در حال حاضر یا بعداً در این خصوص علیه سایر اشخاص نداشته، حق دعوی خود را در این زمینه علی الدوام سلب و ساقط می‌سازد.