حفظ حریم شخصی

حفظ حریم خصوصی

سکوی تامین مالی جمعی خانه سرمایه گذاری به سرمایه گذاران کمک می کند تا در طرح های جذاب و پربازده سرمایه گذاری کنند، و برای کارآفرینان این امکان را فراهم می سازد تا سرمایه مورد نیاز خود را از طیف وسیعی از سرمایه گذاران، از این طریق جمع آوری کنند.

سرمایه گذراران و صاحبان طرح ها قبل از استفاده از خدمات خانه سرمایه گذاری باید ضوابط مربوط به حریم خصوصی و سایر توافقنامه های ما در این وب سایت اعم از “شرایط استفاده از خدمات”، “هشدار ریسک” ، ” حریم خصوصی و مالکیت ”  و “قوانین و مقررات” را بپذیرند.

 در زمان استفاده از وب سایت خانه سرمایه گذاری نیز ممکن است با چند توافق دیگر مواجه شده و باید موافقت خود را نسبت به مفاد آنها اعلام کنید یا ممکن است مفاد توافقات پیشین تغییر کند یا اصلاح گردد که استفاده شما از خدمات سکوی تامین مالی جمعی خانه سرمایه گذاری به منزله آگاهی و پذیرش این تغییرات و اصلاحات می باشد.

استفاده از خدمات سکوی تامین مالی جمعی خانه سرمایه گذاری به معنی پذیرش کامل این توافق نامه ها می باشد.

حریم خصوصی و مالکیت

 اطلاعات شما به عنوان صاحبان طرح ها یا سرمایه گذاران محترم که در سکوی خانه سرمایه گذاری قرار می‌دهید متعلق به شما بوده و ما در هیچ زمانی، هیچ‌گونه ادعایی نسبت به مالکیت آنها نخواهیم داشت. همچنین ما اطمینان می دهیم که از این اطلاعات فقط در راستای انجام خدمات مربوط به تامن مالی جمعی استفاده نماییم.

شما برای ارائه خدمات تامین مالی جمعی به ما مجوز استفاده از اطلاعات خود را می دهید و این مجوز به همکاران ما در داخل و یا خارج از مجموعه خانه سرمایه گذاری که خدمات جانبی مورد نیاز را ارائه می دهند نیز تسری پیدا خواهد کرد.

به جز موارد خاص مانند حکم قضایی، ما اطلاعات شما را در اختیار غیر قرار نخواهیم داد.

پس از دریافت اطلاعاتی که شما از طریق سکوی www.gitaic.com برای ما ارسال نموده اید، (اطلاعات فردی، جزییات برقراری تماس، اطلاعات مربوط به کسب و کار، اطلاعات مرتبط با حساب بانکی، سوابق تحصیلی و شغلی، اطلاعات مالیاتی و…) ما برای تأیید هویت (سرمایه گذاران و صاحبان طرح) به منظور ایجاد حساب کاربری و اطمینان از صلاحیت استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت همچنین برای انجام چک های مقابله با پولشویی و جرایم مالی مرتبط با آن و نظارت بر کلاهبرداری در ارتباط با تراکنش هایی که ممکن است از طریق سکو انجام شود و سایر موارد مشابه، صحت اطلاعات شما را از طریق منابع و سامانه های مختلف مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

در برخی از طرح ها نیاز به ارائه اطلاعات مشتریان صاحبان طرح است و به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ممکن است برای ارائه خدمات ما ضروری باشد. لطفاً توجه داشته باشید که در مورد کارآفرینانی که داده های مشتری را در اختیار ما قرار می دهند، وظیفه خود شما به عنوان صاحبان طرح است که از داشتن زمینه های مناسب و مجوزات لازم برای انجام این کار اطمینان حاصل کنید.