QTalent

QTalent

انسانها دارای گونه های رفتاری و شخصیتی متفاوتی هستند،که پی بردن به این ویژگی های ذاتی می تواند راهگشای موفقیت های تحصیلی و شغلی افراد باشد. نیاز درونی بشر به خود شناسی، اندیشمندان را برآن داشته تا با بکارگیری یافته های نوین علمی گامی درمسیر شناخت دریای بیکران وجود انسانها بردارند. مرکز استعداد یابی و خلاقیت کسب و کار با بهره گیری از اساتید متخصص ، اعضای هیئت علمی دانشگاه و همچنین تجربه بیش از یک دهه فعالیت علمی و عملی در زمینه ی آموزش ، ” بسته استعداد یابی، خلاقیت و کارآفرینی ” را با تکیه بر آزمون های استاندارد QTalent و دانش مبتنی بر مهارت آموزی ، به منظور شناسایی وپرورش استعدادهای پنهان در گروه دانش آموزان(۴ تا۱۸ سال) و بزرگسالان(۱۸سال به بالا) ارائه می نماید.
گروه دانش آموزان
آزمون Qtalent در این رده سنی ضمن بررسی و شناخت ابعاد ۸گانه هوش بوسیله آزمون های جامع وتخصصی رشد وخلاقیت ، استعداد دانش آموزان شامل استعداد ریاضی ، تعاملات میان فردی ، ویژگی های درون فردی ، تواناییهای زبانی وکلامی ، قدرت تجسم فضایی ، قابلیت های جسمانی و توان موسیقایی شناسایی می گردد و دانش آموزان با تکیه بر آموزش تجربه محور ، مهارتهای زندگی شامل توانایی تصمیم گیری ، توانایی حل مساله ، توانایی تفکر خلاق ، توانایی تفکر نقادانه ، توانایی برقراری رابطه موثر ، توانایی برقراری روابط بین فردی سازگارانه ، توانایی آگاهی از خود ، توانایی همدلی با دیگران ، توانایی مقابله با هیجان ها ، توانایی مقابله با تنش ها ، نحوه تقویت اعتماد به نفس را فرا خواهند گرفت و در نهایت رشته وشغل مناسب برای هر دانش آموز براساس تواناییها ، علاقه مندی و نیاز بازار کسب وکار به ایشان پیشنهاد می گردد. در بخش دوم؛ مبانی مختلف کارآفرینی از جمله مسولیت پذیری ، خلاقیت ، استقلال طلبی ، رویاپردازی ، تحمل ابهام و… سنجیده می شود و نتایج تحلیلی آزمون دانش آموزان، شامل خصوصیات شخصیتی، نمودارهای کمی ومقایسه ای ، آنالیز شیوه های ارتباط و آموزش و نتایج متنوع ابعاد مختلف هوش به صورت یک کتاب منحصر به فرد در اختیار دانش آموزان ، والدین و مربیان ایشان قرار خواهدگرفت.
گروه بزرگسالان
آزمون Qtalent در رده سنی بزرگسالان ، علاوه بر شناسایی استعدادها، توانایی ها وعلاقه مندیهای فردی، شخصیت فرد از لحاظ شیوه برقراری ارتباط، سبک یادگیری فردی، نقاط ضعف و قوت، هوش درون فردی ومیان فردی، کنترل استرس، انعطاف پذیری، خلاقیت، وجدان کاری ، تعهد سازمانی و هوش هیجانی را مورد ارزیابی قرارداده و نکات کلیدی مربوط به حرفه ، شغل و پیشنهادهای مؤثر در زمینه بهبود وارتقاء شغلی را ارائه می نماید.
هوش هیجانی که شامل مجموعه ای از توانایی ها، کفایت ها و مهارت های غیر شناختی است؛ توانایی فرد را برای کسب موفقیت و مقابله با فشارها وتهدیدات محیطی تحت تاثیر قرار می دهد. هوش هیجانی که در واقع شناخت وکنترل هیجان های خود ودیگران است؛ نقش مؤثری در موفقیت و رضایت فردی و اجتماعی ایفا می کند. در این آزمون قابلیتهای فنی، تخصصی، انسانی، ادراکی و رضایت شغلی نیز بررسی شده و در یک اقدام خلاقانه تطبیق شاغل با شغل مورد نظر و یا شغل های دیگر ارزیابی می گردد. این تحلیل جامع ،کمک شایانی درراستای استفاده بهینه و کارآمد از منابع انسانی در چارت سازمانی خواهد بود.
Qtalent به عنوان یک پروژه پژوهشی دانش بنیان، تاکنون علاوه بر مدارس و دانشگاههای سطح کشور در سازمانها و شرکت های متعددی از جمله: حمل و نقل ریلی رجا، نفت بهران، سازمان هواپیمایی کشوری، جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، شهرداری تهران، کمیته امداد امام خمینی (ره)، پخش رازی، شرکت ایران خودرو(ایساکو)، جین وست، مدیران جهان تراز پارس، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، ایده پردازان کسب وکار، گروه مشاورین رز، سیاحتی و حمل ونقل پارسیان، فروشگاه برک، صنایع غذایی کاوه پارس، شرکت اپکو،کاوشگران بهره وری پویای پارس، نور صرام و رز آکادمی، مرکز زیبایی نینماه به صورت موفقیت آمیز اجرا شده است.
لازم به ذکر است ؛ آزمونQtalent بصورت آنلاین ازطریق سایت مرکز به آدرس www.qtalent.ir برگزار می گردد. ونتایج تحلیلی آزمون در قالب یک کتاب منحصربه فرد جهت بهره وری بیشتر به صورت چاپ شده در اختیار ارزیابی شونده ویا سازمان مربوطه قرار خواهد گرفت. اجرای این پروژه، برای دانش آموزان، خانواده ایشان، مدیران و پرسنل محترم آن شرکت، علاوه برشناسایی توان بالقوه افراد ، زمینه را جهت بهره وری بهتر شاغلین و رونق کسب و کار و توسعه کارآفرینی در جامعه را ایجاد خواهد نمود. لذا اهتمام در اجرای صحیح و فراگیراین طرح، رسالت مهم مدیران آینده نگر در راستای اعتلای کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشد.


اطلاعات پایه

شخصیت

حقوقی

نوع اتاق

کسب و کار ,

تالار

سرمایه پذیران , سرمایه گذاران ,

حوزه فعالیت

آموزش ,

تاریخ تاسیس

۱۳۸۶

مرحله رشد

محصول کامل با مشتریان متعدد

تعداد افراد

۱۵

محل استقرار

تهران,تهران

آدرس

پل گیشا - نبش خیابان بلوچستان - پلاک ۱۷ -ساختمان کسب وکار


اطلاعات تکمیلی

تعداد مجموعه های حمایت شده

تعداد منتورها و کوچ ها

نفر

حداقل میزان سهام ماخوذ جهت سرمایه گذاری

درصد

سقف سرمایه گذاری

۰ میلیون تومان

مشارکت در راند سرمایه گذاری


اطلاعات تماس

تلفن 88253428
موبایل 09123092901