شتابدهنده نوین تک

شتابدهنده نوین تک

شتابدهنده نوین تک همزمان با نمایشگاه الکامپ ۹۶ در تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. نوین تک زیرمجموعه شرکت پرداخت نوین آرین، PSP بانک اقتصاد نوین است که دفتر کاری و فضای کار اشتراکی آن در تهران، میدان ونک، مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی قرار دارد و به پشتوانه شبکه فعال خود، برنامه آموزشی قدرتمند و تجربه مربیان باسابقه و متخصص در جهت کمک به استارت آپ های فعال در حوزه های فین تک، تجارت الکترونیک، بازی سازی و اینترنت اشیا قدم برداشته است.
در هر سال تنها دو فراخوان ثبت نام برای ۲ چرخه شتابدهی که هر کدام فرایند ۲۶ هفته ای را در بر میگیرد منتشر میشود و تیم های جذب شده در این فرایند تجربه هایی نظیر کارگاه‌ها، رویدادها، جلسات مشاوره، جلسات انتقال تجربیات، و مهارت ارائه به سرمایه گذاران، را بدست می‌آورند.
اتمسفری پویا، آشنایی با دیگر کسب و کار های خلاقانه نوپا و فعال در حوزه های مشترک، به اشتراک گذاری منابع و اطلاعات، که منجر به خلق ایده ها و فرصت های جدید و درک بهتری از کسب و کارتان می شود، از دیگر مزایای حضور در نوین تک است.


اطلاعات پایه

شخصیت

حقوقی

نوع اتاق

شتابدهنده , مرکز رشد ,

تالار

سرمایه گذاران ,

حوزه فعالیت

آموزش , بازرگانی و تجاری , بورس و بانک و بیمه و مالی , خدمات , رسانه , سرگرمی , فناوری اطلاعات و ارتباطات , فناوری های پیشرفته ,

تاریخ تاسیس

۱۳۹۶

مرحله رشد

در حال رشد

تعداد افراد

۱۶

محل استقرار

تهران,تهران

آدرس

تهران - تهران


اطلاعات تکمیلی

تعداد مجموعه های حمایت شده

تعداد منتورها و کوچ ها

نفر

حداقل میزان سهام ماخوذ جهت سرمایه گذاری

درصد

سقف سرمایه گذاری

۰ میلیون تومان

مشارکت در راند سرمایه گذاری


اطلاعات تماس

وبسایت http://www.ntaccel.com/

موارد مشابه

نام مجموعه کشور لینک
شتابدهنده آواتک ایران http://avatech.ir/