شتابدهنده جاویدان

شتابدهنده جاویدان

هر کسب و کار در هر مرحله از دوره حیات خود، ازاستارتاپ گرفته تا عرضه عمومی سهام در بورس و یا خریده شدن توسط شرکت های دیگر، برای بقا،به پول و سرمایه نیاز دارد.بسیاری از کارآفرینان به راستی نمی دانند که راه اندازی و به موفقیت رساندن یک کسب و کار بر اساس یک ایده جدید، تا چه اندازه ممکن است دشوار و زمانبر باشد، و به چه منابعی نیاز خواهد داشت.برای یک فرد خوش فکر و خلاق که توانسته است ایده خود را شکل ببخشد و دوستان و همکارانش را برای اجرا گرد هم آورده و استارت آپ راه اندازی کند،در کنار سرمایه،راهنمایی و آموزش و مشاوره کسب و کار هم نیاز است.
در پاسخ به چنین نیازی، با توجه به نرخ بالای رشد کسب و کارهای نوپا، در کشورهای پیشرفته ویا درحال پیشرفت و آینده نگر، راه حل های مختلفی ارائه شده اند. از جمله مهمترین آن ها شتاب دهنده ها هستند.
در سال های اخیر با توجه به رسیدن قله جمعیتی دهه شصتی ها به سن تشکیل زندگی و نیاز آنان به اشتغال، یکی از دغدغه های جامعه ما، بیشتر از هر زمانی، ایجاد شغل برای این نیروی جوان و تحصیل کرده است. از طرفی برنامه های دولت برای اشتغالزایی و ارائه وام به مشاغل کوچک و کسب و کارهای خانگی، و از طرف دیگر حرکت هایی در بخش خصوصی برای جذب و پرورش ایده های جدید و تبدیل آن به کسب و کار جدید، انجام شده است


اطلاعات پایه

شخصیت

حقوقی

نوع اتاق

شتابدهنده ,

تالار

سرمایه گذاران ,

حوزه فعالیت

فناوری اطلاعات و ارتباطات ,

تاریخ تاسیس

۱۳۹۵

مرحله رشد

در حال رشد

تعداد افراد

۱۸

محل استقرار

اردبیل,اردبیل

آدرس

اردبیل - خیابان مصطفی خمینی(مابین شریعتی و سه راه دانش) - ابتدای کوچه مصطفی خمینی دهم - پلاک ۱۳۴ - طبقه اول و سوم


اطلاعات تکمیلی

تعداد مجموعه های حمایت شده

تعداد منتورها و کوچ ها

نفر

حداقل میزان سهام ماخوذ جهت سرمایه گذاری

درصد

سقف سرمایه گذاری

۰ میلیون تومان

مشارکت در راند سرمایه گذاری

ایده اولیه , در حال ساخت محصول


اطلاعات تماس

وبسایت http://javidanac.ir/
تلفن 33252388-9-045