زندگی نو «استارت» می‌خورد

زندگی نو «استارت» می‌خورد

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری تأکیدی ویژه بر نقش کسب‌وکارهای استارتاپی در ارتقای جامعه و تحول اقتصاد داشت و از ضرورت ایجاد یک محیط مساعد برای کمک به بلوغ و رونق یافتن این کسب‌وکارها سخن گفت.

به گزارش خانه سرمایه گذاری، حالا استارتاپ‌ها رنگ و بوی تازه‌ای به زندگی روزمره بخشیدند و نگاه تحول‌آفرینشان مشکلات زندگی را کم‌تر کرد و راه را روشن‌تر.

با سر برآوردن استارتاپ‌های پر جنب‌جوش و خلاق، تصویر تازه‌ای فراروی زندگی این روزها و آینده ما در حال ترسیم شدن است. استارتاپ‌ها هرکدام تکه ای از پازل زندگی را تکمیل می‌کند و خدمتی نو به شهروندان، معنا و تعریف جدیدی از زندگی ارائه می‌دهند.

بر همین اساس معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری از اهمیت استارتاپ‌ها و حیات تازه‌ای می‌گوید که این کسب‌وکارها در اقتصاد و زندگی جامعه دمیده‌اند می‌گوید.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با اشاره به شکل‌گیری یک حرکت اجتماعی توسط کسب و کارهای دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها گفت: چندین هزار شرکت دانش‌بنیان و استارتاپ در اقتصاد کشور فعالیت می‌کند که با تحول‌آفرینی خود توانسته‌اند حرکتی اجتماعی در جامعه و فضای کسب و کار کشور ایجاد کند.

او، به این‌که نسل جدید کارآفرینان دانش‌بنیان و استارتاپی فرهنگ جامعه و کسب و کار را متحول می‌کند، اشاره‌ای داشت و ادامه داد: در پی تلاش برای ایجاد یک محیط کسب و کار مساعد برای این کسب و کارها هستیم. نسل جدیدی از کارآفرینان به جامعه وارد شده است که نه تنها با ایده‌های نوآورانه مشکلات جامعه را حل می‌کند بلکه در آینده‌ای نزدیک ساختارهای سنتی اقتصاد را متحول می کند

منبع:  مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

Leave a Reply

Your email address will not be published.