دیجی‌کالا ‌نکست و فین‌استازر پلاس همکاری می‌کنند

دیجی‌کالا ‌نکست و فین‌استازر پلاس همکاری می‌کنند

رویداد فین‌استارز که از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را آغاز کرده، امسال در برنامه شبکه‌سازی و جذب سرمایه خود با عنوان «استارزآپ» میزبان دیجی‌کالا نکست خواهد بود.

به گزارش خانه سرمایه گذاری،  فین‌استارز پلاس به‌عنوان یکی از حلقه‌های زنجیره خدمات فین‌استارز که امکان ارتباط کسب‌وکارهای نوپای فعال در حوزه فین‌تک را با سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند و دیجی‌کالا نکست به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری و نوآوری هلدینگ دیجی‌‌کالا، همکاری خود را آغاز می‌کنند.

فین‌استارز پلاس در برنامه شبکه‌سازی و جذب سرمایه خود با عنوان «استارزآپ» میزبان دیجی‌کالا نکست خواهد بود که این همکاری با هدف ایجاد هم‌افزایی و ‏حمایت از استارت‌آپ‌های تکنولوژی‌محور در حوزه فین‌تک صورت می‌گیرد.‏

رویداد فین استارز که از سال ۲۰۱۶ با هدف ارتقای جایگاه بین‌المللی صنعت فین‌تک ایران فعالیت خود را آغاز کرده است طی چهار سال حضور خود در اکوسیستم فین‌تک توانسته با آموزش، خدمات جذب سرمایه، شبکه‌سازی و معرفی محصولات، به استارت‌آپ‌های این حوزه کمک کند.

امسال نیز فین استارز ۲۰۱۹ در جریان رویداد فین‌استارز پلاس که همزمان با دوازدهمین نمایشگاه فاینکس برگزار می‌شود، خدماتی از جمله دوره‌های ‏منتورینگ، شبکه‌سازی و جذب سرمایه را به استارت‌آپ‌های حوزه مالی ارائه می‌کند تا از ظرفیت نسل جوان، دانشجویان، افراد صاحب ایده و کارآفرینان استفاده شود.

منبع:روابط عمومی فین‌استارز

Leave a Reply

Your email address will not be published.