خرید اینترنتی نیازهای روزانه با هزینه کمتر در همکاری مشترک دو استارتاپ

خرید اینترنتی نیازهای روزانه با هزینه کمتر در همکاری مشترک دو استارتاپ

سوپر مارکت آنلاین فن‌آسان و کیف پول دیجیتال جیبیت همکاری خود را آغاز کردند.

به گزارش خانه سرمایه گذاری، بنا بر اعلام سوپر مارکت آنلاین فن‌آسان با شروع این همکاری، کاربران اینترنت می‌توانند به بیش از ۶،۰۰۰ قلم کالای متنوع دسترسی داشته باشند و در زمان پرداخت، از مزایای کیف پول جیبیت (از جمله تخفیف‌های ثابت و شانسی، امتیاز هم‌عیار تومان) در زمان خرید بهره‌مند شوند.

هدف نهایی این همکاری، فراهم‌سازی بستر خریدِ بهتر و پرداخت هزینۀ کمتر برای عموم مردم است.

همچنین جشنواره تخفیفی جذابی به مناسبت آغاز این همکاری به‌طور مشترک از سوی فن‌آسان و جیبیت اجرا می‌شود که جزئیات آن از طریق رسانه‌های اجتماعی هر دو کسب‌وکار اطلاع‌رسانی خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی فن‌آسان که در واقع یک سوپرمارکت اینترنتی است، با تنوع بسیار زیاد کالا و تخفیف‌های همیشگی و پلکانی، از سال ۹۶ آغاز به کار کرده و به عنوان اولین سوپر مارکت آنلاین همیشه تخفیف، بین کاربران شناخته شده است.

این فروشگاه دارای ای‌نماد (نماد اعتماد الکترونیکی)، نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال و در حال دریافت نشان عضویت اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد.

سوپر مارکت آنلاین فن آسان در حال حاضر در شهر تهران و شهر جدید پردیس (به زودی شهرهای دیگر) فعالیت دارد و سفارش‌های بیشتر از ۷۵ هزارتومان (در تاریخ درج این خبر) مشتریان را رایگان در واحد تحویل می‌دهد.

به گزارش فن آسان، کیف پول دیجیتال جیبیت نیز که محصولی از شرکت ایوان رایان پیام است، از سال ۱۳۹۶ به‌طور رسمی فعالیت خود را در حوزۀ «مالی» آغاز کرده است.

از امکانات منحصر به فرد جیبیت می‌توان به کاهش زمان پرداخت تا ۱۵ ثانیه، پرداخت از طریق اسکن QR بارکد در کمترین زمان، افزایش امنیت پرداخت با استفاده از رمز شخصی یا اثرانگشت دستگاه کاربر، امکان دریافت امتیاز بعد از تراکنش‌ها یا با شرکت بازی‌ها و جشنواره‌ها و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، مشاهده گزارش هزینه‌های ماهانه و بسیاری امکانات دیگر که به زودی افزوده خواهند شد، اشاره کرد.

ایوان رایان پیام (جیبیت) یک شرکت قانونی ثبت شده است که مجوزهای پرداخت‌یاری از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مجوز شرکت دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مجوز فیپا (مجوز سرمایه‌گذاری خارجی) از سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران (زیر مجموعۀ وزارت امور اقتصادی و دارایی) و ای‌نماد (نماد اعتماد الکترونیکی) را دریافت کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.